Web
Analytics
top of page

Mill-IT veebileht kasutab „küpsiste“ tehnoloogiat personaalsema ja mugavama teenuse pakkumise eesmärgil. Mill-IT kodulehte külastades salvestatakse muuhulgas järgnev informatsioon: veebilehitseja tüüp ja versioon, seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, kodulehe külastamise sessiooni pikkus ja aeg, külastatud lehed ning demograafiline teave, nagu kasutatava keele eelistus ja asukoht. Veebilehe sirvimise statistikaks kogutud andmeid kasutame anonüümsel kujul ning me ei vii neid kokku ühegi konkreetse füüsilise isikuga.

 

Küpsised (ingl k cookies) on väikesed tekstifailid, mis laetakse veebilehe serveri kaudu kasutaja arvutisse. Selle tulemusena saab veebilehitseja edastada küpsise info igal veebilehe kasutuskorral veebilehele tagasi, eesmärgiga võimaldada sama kasutaja äratundmine. Küpsised võivad olla Sinu valikul brauseri seadetes keelatud. Tea, et mõningatel juhtudel võib see aeglustada veebilehe sirvimist või vähendada teatavate veebilehtede funktsionaalsust või takistada neile juurdepääsu.

 

Tavapäraselt kasutame küpsistega kogutud informatsiooni järgmistel eesmärkidel:

  • Teenuste arendus: Küpsiste kasutamist jälgides saame parandada meie veebilehe toimimist. Saame informatsiooni näiteks selle kohta, missugused on meie veebilehe kõige populaarsemad osad, missugustele veebilehtedele lähevad meie kasutajad edasi või missugustelt veebilehtedelt nad tulevad ning kui kaua nad on meie veebilehel.

 

  • Kasutusanalüüs: Kasutame küpsiseid statistika koostamiseks meie veebilehe külastajate arvu kohta ning hindame reklaami tõhusust.

 

Meie lehtedel on lingid kolmandate isikute veebilehtedele, toodetele ja teenustele ning ka sotsiaalmeedia laiendused (nt Facebooki ja instagrami pluginad, Google Analytics, Statcounter) turunduse ja statistika eesmärkidel. Meie veebilehtedel olevad kolmandate isikute teenused või kolmandate isikute rakendused alluvad kolmandate isikute isikuandmete kaitse reeglitele. Soovitame Sul tutvuda selliste isikute isikuandmete kaitse praktikatega.

bottom of page