Web
Analytics
top of page
Mill-IT OÜ
Ettevõte on loodud 2017 aastal, et pakkuda erinevaid hambatehnilisi CAD/CAM (arvutiga juhitud disainimine ja arvutiga juhitud tootmine) teenuseid. 
 
Ettevõtte eesmärgiks on olla oma kliendi parim partner, pakkudes kaasaegseid tooteid ja täpset teenust, läbi mille täidame lõpptarbija poolt esitatud soovid saada kvaliteetne ja kauakestev toode.

Mill-IT OÜ visioon on kasvada juhtivaks CAD/CAM keskuseks Eestis ning olla innovatiivne ning paindlik teenusepakkuja nii Eesti kui ka Euroopa turul.
 
Mill-IT OÜ tuleviku arengusuunad on seotud freesitavate materjalide valiku, tootegruppide ning masinapargi suurendamisega. 
Inimesed
Teenistuskäik
2017 –             Mill-IT OÜ, CAD/CAM tehnik, Juhatuse liige
2013 – 2017    Kaarli Hambapolikliinik OÜ, Hambatehnik
2009 – 2014    Mentor/juhendaja erinevate kursuste praktikantidele
2009 – 2010    Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Erakorraline välisõppejõud
2006 – 2013    CityMed AS, Abitehnik/hambatehnik
René Kaur           
rene@mill-it.ee
Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehnika eriala 2009 aastal. Erialaselt töötanud alates aastast 2006. Spetsialiseerunud fikseeritud proteeside valmistamisele nii omahammastele kui ka implantaatidele. Kokku puutunud erinevate CAM/CAM süsteemidega alates aastast 2007. Sügav huvi digitaalse proteetika vastu. Hambatehnika eriala lõputöö seotud Eestis kasutatavate CAD/CAM süsteemide võrdlusega.
Erialased täiendkoolitused Austriast, Belgiast, Eestist, Inglismaalt, Lätist, Saksamaalt ja Soomest. CAD/CAM erinevate süsteemide koolitused Austrias, Eestis, Saksamaal ja Soomes. Eelnevalt kokku puutunud Nobel Procera, Degudent Cercon, Cerec Inlab, Kavo Everest, Amann Girrbach ja Nobil Metal CAD/CAM süsteemidega.
Linkedin
Soovite rohkem infot?
bottom of page