Web
Analytics
 
Katana tsirkoonium
UTML – Kõrge esteetikaga Katana mitmekihiline tsirkoonium üksikute kroonide, kuni 3 ühikuliste esihammaste sildade ning laminaatide ja panuste valmistamiseks. Tugevusega 557MPa, läbipaistvus 43%. Saadaval kõik VITA skaala värvid ning lisaks Bleach toon.
 
STML – Esteetiline mitmekihiline tsirkoonium üksikute kroonide, panuste, laminaatide ja kuni 3-ühikuliste esi- ja tagahammaste sildade valmistamiseks. Tugevusega 748MPa, läbipaistvus 38%. Saadaval kõik VITA skaala värvid ning lisaks Bleach toon.
Katana.PNG
HTML – Kõrge tugevusega mitmekihiline tsirkoonium. Sobib nii karkassiks, täisanatoomiliste kui ka cutback tehnikas restauratsioonide valmistamiseks. Hea materjal tihvite ja abutmentide valmistamiseks. Sobib karkassiks kuni 16-ühikulisele restauratsioonile. Saadaval 14 VITA skaala toonis. Tugevus 1125MPa, läbipaistvus 31%.
 
 
Aidite tsirkoonium
3D Pro Multilayer - Kõrge esteetikaga Aidite kuuekihiline tsirkoonium monoliitsete kroonide ja kuni 7-ühikuliste sildade valmistamiseks. Suure transparentsuse tõttu (57%) sobib väga hästi täisanatoomilisteks restauratsioonideks. Materjali teeb eriliseks tugevuse ja esteetika ühendamine, mis muutuvad kihiti pöördvõrdeliselt. Transparentses tipus on tugevus madalam (600+MPa), mis säästab suus olevaid omahambaid, kaotamata seejuures tugevust (1050MPa) kaela osas.
Aidite 3d pro
priti.png
Extra Translucent -  Mitmekihiline kõrge tugevusega tsirkoonium, mis sobib kroonide ja kuni 16-ühikuliste sildade valmistamiseks nii täisanatoomilises kui ka cutback tehnikas. Ühendades esteetika tugevusega, on tegu tõeliselt universaalse materjaliga. Materjalil on 45% transparentsust ning 1150 MPa tugevust. Saadaval on 16+3 VITA skaala värvi. 
Indikatsioonid: kroonid, panused, laminaadid, täisanatoomilised kroonid ja sillad, cutback tehnikas kroonid ja sillad, individuaalsed abutmendid, suprastruktuurid.
priti2.PNG
 
 
Dental Direkt tisrkoonium
DD Bio ZX2 Color - Opaaksem ühekihiline tugev tsirkoonium, mis sobib monoliitsete ja cutback tehnikas kroonide ja sildade (kuni 16 ühikut) ning tihvtide ja abutmentide valmistamiseks. Saadaval kõikides VITA toonides. Materjali tugevus on 1100 (+/-250) MPa.
Dental Direkt
Soovite rohkem infot?