Web
Analytics
top of page
Katana tsirkoonium

UTML – Kõrge esteetikaga Katana mitmekihiline tsirkoonium üksikute kroonide, kuni 3 ühikuliste esihammaste sildade ning laminaatide ja panuste valmistamiseks. Tugevusega 550MPa, läbipaistvus 50%. Saadaval kõik VITA skaala värvid ning lisaks Bleach toon.
 

STML – Esteetiline mitmekihiline tsirkoonium üksikute kroonide, panuste, laminaatide ja kuni 3-ühikuliste esi- ja tagahammaste sildade valmistamiseks. Tugevus 750MPa, läbipaistvus 49%. Saadaval 14 VITA skaala värvi ning lisaks Bleach toon.
Kuraray Katana
HTML PLUS – Kõrge tugevusega mitmekihiline tsirkoonium. Sobib nii karkassiks, täisanatoomiliste kui ka cutback tehnikas restauratsioonide valmistamiseks. Hea materjal tihvite ja abutmentide valmistamiseks. Sobib karkassiks kuni 16-ühikulisele restauratsioonile. Saadaval 14 VITA skaala toonis. Tugevus 1150MPa, läbipaistvus 45%.

YML - Mitmekihiline tsirkoon, millel on pöördvõrdeline tugevus ja läbipaistvus. Materjali kaelaosa on tugevam (1100 MPa) ning tipuosa pehmem (750 MPa) ning läbipaistvam (49%). Materjal on sobilik kroonide, sildade, panuste ja laminaatide valmistamiseks.
Katana
Aidite
Aidite tsirkoonium
3D Pro Multilayer - Kõrge esteetikaga Aidite kuuekihiline tsirkoonium monoliitsete kroonide ja kuni 7-ühikuliste sildade valmistamiseks. Suure transparentsuse tõttu (57%) sobib väga hästi täisanatoomilisteks restauratsioonideks. Materjali teeb eriliseks tugevuse ja esteetika ühendamine, mis muutuvad kihiti pöördvõrdeliselt. Transparentses tipus on tugevus madalam (600+MPa), mis säästab suus olevaid omahambaid, kaotamata seejuures tugevust (1050MPa) kaela osas.
Aidite 3d pro
priti.png
Extra Translucent -  Mitmekihiline kõrge tugevusega tsirkoonium, mis sobib kroonide ja kuni 16-ühikuliste sildade valmistamiseks nii täisanatoomilises kui ka cutback tehnikas. Ühendades esteetika tugevusega, on tegu tõeliselt universaalse materjaliga. Materjalil on 45% transparentsust ning 1150 MPa tugevust. Saadaval on 16+3 VITA skaala värvi. 
Indikatsioonid: kroonid, panused, laminaadid, täisanatoomilised kroonid ja sillad, cutback tehnikas kroonid ja sillad, individuaalsed abutmendid, suprastruktuurid.
priti2.PNG
Pritidenta
DentalDirekt
Dental Direkt tisrkoonium
DD Bio ZX2 Color - Opaaksem ühekihiline tugev tsirkoonium, mis sobib monoliitsete ja cutback tehnikas kroonide ja sildade (kuni 16 ühikut) ning tihvtide ja abutmentide valmistamiseks. Saadaval kõikides VITA toonides. Materjali tugevus on 1100 (+/-250) MPa.
Dental Direkt
Soovite rohkem infot?
bottom of page